Vzdelávacie objekty – školy a škôlky

Stavby poskytujúce priestory na vzdelávacie aktivity sú nesmierne dôležité – vzdelávame v nich naše deti, ktoré nás jedného dňa nahradia v našich profesiách. Napriek tomu tieto objekty často trpia nedostatočným rozpočtom na ich výstavbu a údržbu, čo sa nezriedka odrazí v ich nepriaznivom technickom stave. O to dôležitejšie je tieto stavby robiť poctivo, no hlavne efektívne. Rozumné riešenie priestoru umožní rovnakú kapacitu pri menšej výmere, trvácne materiály zas znamenajú menej nákladov na údržbu.

V Art-Bau veľmi dobre vieme, čo je pri výstavbe vzdelávacích objektov dôležité a na čo treba myslieť, aby objekt ešte dlho a spoľahlivo slúžil. Naše portfólio vzdelávacích objektov zahŕňa školy, telocvične, ihriská a ďalšie stavby, ktoré dnes úspešne pomáhajú stovkám detí a študentov na ich ceste k dospelosti. Naši kvalifikovaní pracovníci disponujú prvotriednymi znalosťami z oboru a osobne dohliadnu na to, aby každý vzdelávací objekt, ktorý dokončia, obstál nie len na papieri, ale aj v každodennej prevádzke. Spoľahnite sa na nás a zverte vašu stavbu profíkom. Oceníte to ako vy, tak aj deti, ktoré budú vzdelávací objekt každodenne navštevovať.

Kde pôsobíme?

Bratislava, Senec, Šamorín, Trnava, Galanta, Nitra, a okolie.

Kompletný servis

Každý nový projekt preštudujeme a radíme s projektantmi stavby ako dozorom stavby. Úzko spolupracujeme s výrobcami stavebných materiálov, absolvujeme školenia použitia nových materiálov a pracovných postupov.

Naša technika

Vlastníme stavebné stroje, nákladné autá a stavebnú techniku. Poskytujeme  kompletný servis, zemné a výkopové práce, terénne úpravy...

Záruka

Na všetky dodané služby a stavebné materiály poskytujeme servis a záruku.

 

Partneri

Tomáš Jurčo
+421 907 213 092
 
Art Bau s.r.o.
Pestovateľská 6, 821 04, Bratislava
e-mail: info@art-bau.sk