Obytné stavby

Kúpa bytu alebo domu je veľkým a dôležitým rozhodnutím. Stavba ešte vačším. Priestor, ktorý človek nazýva domovom je totiž ten najdôležitejší zo všetkých.

Presne tak k nemu pristupujeme aj my v Art-Bau. Naše skúsenosti s výstavbou obytných stavieb všetkých druhov v kombinácii s precíznym, svedomitým a ľudským prístupom ku každej zákazke zaručujú, že každý meter štvorcový dostane presne takú pozornosť, akú si zaslúži. Staviame rodinné domy a vily, ale aj bytové a polyfunkčné domy so všetkým, čo k nim patrí. Máme za sebou veľké množstvo úspešných obytných projektov, v ktorých dnes spokojne bývajú stovky šťastných obyvateľov.

Rodinné domy

Či už potrebujete rodinný dom na kľúč, neviete si poradiť s prestavbou alebo chcete realizovať kompletný developerský projekt, nechajte to na nás. Spolu si prejdeme všetky podrobnosti, vypracujeme vám ponuku na mieru a nájdeme riešenie presne podľa vašich predstáv. Nebojte sa zveriť vaše bývanie do našich rúk a pridajte sa k množstvu spokojných klientov, ktorým sme pomohli nájsť teplo domova.

Kde pôsobíme?

Bratislava, Senec, Šamorín, Trnava, Galanta, Nitra, a okolie.

Kompletný servis

Každý nový projekt preštudujeme a radíme s projektantmi stavby ako dozorom stavby. Úzko spolupracujeme s výrobcami stavebných materiálov, absolvujeme školenia použitia nových materiálov a pracovných postupov.

Naša technika

Vlastníme stavebné stroje, nákladné autá a stavebnú techniku. Poskytujeme  kompletný servis, zemné a výkopové práce, terénne úpravy...

Záruka

Na všetky dodané služby a stavebné materiály poskytujeme servis a záruku.

 

Partneri

Tomáš Jurčo
+421 907 213 092
 
Art Bau s.r.o.
Pestovateľská 6, 821 04, Bratislava
e-mail: info@art-bau.sk